Oświadczenie o dostępności

Postanowienia ogólne

Dążę do tego, aby moje usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Firma Maxi Solutions Max Kapitańczyk zainwestowała znaczną ilość zasobów, aby uczynić stronę internetową łatwiejszą w użyciu i bardziej dostępną dla osób niepełnosprawnych, z silnym przekonaniem, że każda osoba ma prawo do życia z godnością, równością, komfortem i niezależnością .

Dostępność Chojrak.net

Chojrak.net udostępnia Widget Dostępności Witryny UserWay , który jest obsługiwany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie pozwala Chojrak.net poprawić swoją zgodność z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu dostępności

Menu dostępności Chojrak.net można włączyć, naciskając klawisz tabulatora podczas pierwszego ładowania strony lub klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się w rogu strony. Po uruchomieniu menu ułatwień dostępu poczekaj chwilę, aż menu ułatwień dostępu załaduje się w całości.

Zastrzeżenie

Maxi Solutions Max Kapitańczyk kontynuuje starania, aby stale poprawiać dostępność swojej witryny i usług w przekonaniu, że moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieskrępowanego korzystania z niej także osobom niepełnosprawnym.

Nieustannie starając się poprawiać i eliminować problemy z dostępnością, regularnie skanuję Chojrak.net za pomocą skanera ułatwień dostępu UserWay, aby zidentyfikować i naprawić każdą możliwą barierę dostępności w naszej witrynie. Pomimo moich starań, aby wszystkie strony i treści na Chojrak.net były w pełni dostępne, niektóre treści mogą nie być jeszcze w pełni dostosowane do najsurowszych standardów dostępności. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania przeze mnie odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Jestem tu dla Ciebie

Jeśli masz trudności z jakąkolwiek treścią na Chojrak.net lub potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek częścią mojej witryny, skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę.

Skontaktuj się ze mną

Jeśli chcesz zgłosić problem z ułatwieniami dostępu, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się ze mną w następujący sposób:

E-mail: [email protected]